שחר אוהלים – השכרת אוהלים לאירועים

שחר אוהלים – הינה חברה המובליה בישראל לשירות השכרת אוהלים לכל מטרה כולל ציוד נלווה לאירועים, החברה ממוקמת במרכז ומספקת שירות מהיר ומקצועי לכל רחבי הארץ בהתראה מהירה של עד שעתיים מרגעה ההזמנה.

לחברת שחר אוהלים יש ניסיון עשיר בתחום השכרת ציוד לאירועים, החברה מציעה שירות מקצועי של אוהלים להשכרה לימי הולדת, חתונות, שבת חתן, בר/בת מצווה, אירועים עסקיים, אוהלים לאבלים ועוד הרבה פתרונות הצללה וכיסוי לאירועים בכל סדר גודל, כולל ציוד נלווה וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד.

אוהל לאירוע מושלם מזמינים רק מחברה מקצועית ומומלצת בתחום, כי מעבר למחיר אטרקטיבי, חברה מוסמכת תוכל להבטיח לכם חוויה מיוחדת של השכרת אוהלים חדשניים, ממוזגים, בטיחותיים ומעוצבים!

אוהל להשכרה כולל ציוד נלווה - פתרון מקיף ויעיל

יש הרבה חברות בישראל שמציעות שירות השכרת אוהלים אבל חברת שחר אוהלים יש רק 1, וזה רק בזכות השירות המסור, האמין והמומלץ שמספקת החברה, אצל שחר אוהלים אין אותיות קטנות השירות כולל הכל מהכל: אוהל להשכרה בכל גודל + שולחנות וכסאות, מצננים ומאווררים, פטריות חימום, תנורי חימום לאוכל, קומקומים ועוד.

חבילות השכרת אוהלים בהתאמה אישית לכל סוגי האירועים, התחייבות למחירים אטרקטיביים במיוחד!

+ השכרת אוהלים לאירועים
+ השכרת אוהלים לחגים
+ השכרת אוהלים לאבלים

לכל אירוע יש את הציוד הנלווה עבורו, לכן שפונים לחברה שחר אוהלים מקבלים פתרון מקיף ויעיל ללא פשרות, שכולל הובלה והתקנה של אוהל גדול + ציוד מקצועי לאירועים וכל זאת במחירים ללא תחרות באחריות.

מאמרים וטיפים אחרונים

מחירון השכרת אוהלים לאירועים

כדי לבחור חברת השכרת אוהלים כדאי לערוך סקר שוק מהיר, להשוות מחירונים, לקרוא חוות דעת על החברה וחשוב לקבל המלצות מהסביבה הקרובה כדי לקבל החלטה נכונה.

Read More »